Adele Wechsler tworzy swoje suknie ślubne pokazując swoim klientkom, że nie są w dniu ślubu skazane na wizerunek Kopciuszka.
  19 zdjęć
  Amsale Aberra tak projektuje swoje suknie, by były one wyrafinowane i niestandardowe zarazem. Doceniają to jej klientki, a wśród nich: Halle Berry, Julia Roberts, Selma Blair, Salma Hayek, Lucy Liu, Heather Graham i Kim Basinger.
  119 zdjęć
  Angel Sanchez uczył się fachu w atelier jego matki, w Wenezueli. Od 1987 roku projektuje suknie ślubne i na inne uroczystości. Jego kreacje nosiły m.in. Salma Hayek, Giselle Bundchen, Beyonce, Eva Longoria, Elizabeth Hurley i Sandra Bullock
  35 zdjęć
  Suknie ślubne projektowane przez Anne Barge są nowoczesną interpretacją wszystkich najpiękniejszych modeli sukien ślubnych, jakie pojawiały się w historii.
  55 zdjęć
  Anne Bowen tworzy porywające, seksowne i nowoczesne projekty. Jej klientkami są m.in. Beyonce, Catherine Zeta-Jones, Angelina Jolie, Jessica Alba, Kim Cattrall, Cameron Diaz i wiele, wiele innych sław.
  45 zdjęć
  Mark Badgley i John Mischka projektują suknie dla największych gwiazd Hollywood. Ich styl określa się jako prosty, podkreślający sylwetkę i prawdziwie elegancki.
  34 zdjęcia